מחול

אנו מציעים שעורי מחול בבלט קלאסי, מודרני, ג'אז, היפ הופ, הכנה לבלט ותנועה יצירתית. השעורים מחולקים לפי רמות, החל משעורי הכרות ברמה בסיסית, המיועדים לרקדנים בתחילת דרכם, או לאלו הרוצים להתנסות בחוויית הריקוד והתנועה, ועד לשעורים ברמה מתקדמת.

בית הספר למחול מיועד לרקדנים ורקדניות בגילאי 3- 18, ואף נפתחה קבוצה לנשים אחרי צבא ואימהות. מטרתו של בית הספר למחול, היא לבנות את תלמידותיו ולהקנות להן את הידע, היכולת והכלים להתפתח כרקדניות מקצועיות ולאפשר את השתלבותן בעתיד, בעולם המחול.

כמו כן, השעורים מתקיימים בסביבה מותאמת לצרכי הרקדנים והמתאמנים,לרשותנו בסטודיו אולם ריקוד מרווח וממוזג עם מראות ורצפה מקצועית, ברים, מזרונים, מכשירים ואביזרים נלווים. בצמוד לאולם ישנם שירותים, חדר הלבשה, ולובי מרווחים.

שיעורי מחול ותנועה לכל הגילאים, בסטודיו חם ונעים, בקבוצות קטנות ובאווירה אישית.

מנהלת תחום המחול ברית אבסידון, בעלת נסיון של מעל לעשרים שנה בתחום המחול המקצועי. בעלת B.A, תעודות RAD (Royal Academy of Dancing) בבלט הקלאסי ותעודות הדרכה במחול . מנהלת את תחום המחול באומנות התנועה זו השנה העשירית, מורה למחול בבתי ספר, ריכזה את כל איזור המרכז בתחום המחול והתנועה בתכנית "קרן קרב למעורבות בחינוך". רקדנית במופע המחול "מחבואים" המוכר על ידי 'סל תרבות ואומנות לעם' המוצג כבר מספר שנים ברציפות ברחבי הארץ והעולם.

החוגים

הכנה לבלט ותנועה יצירתית לגילאי 3-4

בלט קלאסי מגילאי 5 וחצי ומעלה

טרום ג'אז לכיתות א'-ג'

ג'אז היפ הופ מכיתות ד' ומעלה

מחול מודרני

מחול לנשים בסגנונות הבלט הג'אז והמודרני עם דגש על חיזוק, חיטוב, גמישות וקואורדינציה (חדש)

ועוד....

הכנת ריקודים אישיים- כוריאוגרפיה לבת/בר מצווה ואירועים אחרים

שיעורים אישיים במחול ותנועה

הפעלות לימי הולדת במקום

לשיעור ניסיון חינם, פרטים והרשמה התקשרו עכשיו:

052-4622790 ברית

"לימוד ותרגול ריקוד ותנועה בשילוב סגנונות מגוונים של מקצבים מוסיקליים, תורמים לפיתוח קואורדינציה, תנועה במרחב ויצירתיות. וחשוב מזה- מקנים לבנות ביטחון, דימוי עצמי חיובי ומצב רוח טוב"


;